İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

İlkokul Öğrencilerinden Anlamlı Ziyaret

Sivrice İlçesinde Eğitim - Öğretim Hizmeti Veren Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulu ve Sivrice Atatürk İlkokulu öğrencileri 10-16 Mayıs Engelliler Haftası Münasebetiyle Sivrice Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan engellileri ziyaret ederek haftalarını kutladılar.

SAĞLIK - 2018-05-15 16:59:59 Bu içerik 1608 kez okundu.

HAZARBABA BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ SAKİNLERİ MİNİK ZİYARETÇİLERİNİ AĞIRLADI...

 

 

Atatürk İlkokulu Öğrencileri Okul Müdürleri Erdoğan SEZER ve Öğretmenleri eşliğinde Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan engellileri ziyaret ederek 10-16 Mayıs Engelliler haftasını kutlayarak merkezde kalan engellilere çikolata ve kolanya ikram etttiler beraber sohbet edip zaman geçirdiler..

 

 

 

 

Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulu öğrencileri Öğretmenleri Medine COŞKUN eşliğinde özel yaptırdıkları ve üzerinde "SEVGİ ENGEL TANIMAZ" sloganlı tişörtleriyle Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan engellileri ziyaret ederek 10-16 Mayıs Engelliler haftasını kutladılar. Merkezde kalan engellilere çikolata ve kolanya ikram etttiler beraber sohbet edip zaman geçirdiler..Yapılan ziyaretlerden oldukça memnun olan Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan engelliler mutlulukları yüzlerinden okunuyordu...

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER