Hüseyin YABANCI Vefat Etti

Hüseyin YABANCI Vefat Etti

Sivrice Hüseyin Abisini Kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor...

SAĞLIK - 2018-02-20 20:38:21 Bu içerik 2387 kez okundu.

Sivrice'de kara kış gibi kara Şubat yaşanıyor...Şubat ayı içerisinde hakkın rahmetine kavuşanlara Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Eski başkanı,İl genel Meclisi Eski üyesi olarak hizmet veren Ülkücü Harekatın hizmetkarı Hüseyin YABANCI'da katıldı.....

Ertuğrul-Kürşat-Serhat ve Hayati YABANCI'nın babası,Faik ve Celal YABANCI'nın ağabeyi,ilçemizin sevilen şahsiyeti Hüseyin YABANCI uzun zamandır gördüğü tedaviye daha fazla cevap veremeyerek hakka yürüdü.

 

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn. Ve inne ilâ Rabbinâ lemünkalibûne, Allahümmek’tübhü indeke fil muhsinîne vec’al kitâbehu fi illiyyîn. Vehlufhü fi ehlihi fil ğâbirine velâ tahrimnâ ecrehu velâ teftinnâ ba’dehu.

Türkçe Anlamı:

‘‘Biz Allah’tan gelmiş ve Allah’a gidiyoruz.. Ve biz ahirette yine O’na dönücüleriz. Allah’ım, onu (ölüyü) yüce huzurunda iyilerden yaz. Kitabı illiyyine koy. Arkada kalan çoluk çocuğuna halef ver, O’nun sevabından bizleri uzaklaştırma ve bundan sonra bizleri fitneye sokma. ”

 

Cenaze Çarşamba Günü öğlen namazı sonrası kılınacak cenaze namazını takibem Sivrice Asri Mezarlığında  toprağa verilecek.

 

 

 

Taziye Sivrice Merkez Cami Taziye Evinde kabul edillecek.


 

 

 

****Sivrice Haber Sitesi olarak Merhum Hüseyin YABANCI'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.****

Sende Yorumla...

OĞUZHAN AKARSU

ALLAH RAHMET EYLESİN NUR İÇİNDE YATSIN. 11 ay önce
DİĞER HABERLER