Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ Hazarbaba BRM'yi Ziyaret Etti

Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ Hazarbaba BRM'yi Ziyaret Etti

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü İshak ÇİFTÇİ ve İl Müdürü Suat KENÇ Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

DİĞER - 2018-01-26 11:09:21 Bu içerik 1887 kez okundu.

Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ Ziyareti esnasında kendilerini İl Müdürü Suat KENÇ ile Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü İdarecileri ve çalışanları karşıladı.

Ziyaretinde kuruluş hakkında bilgi alan Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ daha sonra kuruluştan hizmet alan misafirlerle sohbet edip resim çektirdi.

Hizmet alan kuruluş sakinleri Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ'i kuruluşta görmenin ve kendileriyle sohbet etmenin heyecanını yaşadılar.

Kuruluşta hizmet alan sakinlerle sohbet eden Genel Müdür ÇİFTÇİ;misafirlerin memnuniyetlerini dile getirmelerinden dolayı çok mutlu olduğunu ve bu dezavantajlı insanlarının özel insanlar olduklarını dile getirdi,Bu dezavantajlı insanların memnuniyeti ve mutluluğu tüm insanların memnuniyeti ve mutlululuğu anlamına geldiğini belirtti.

Sohbet ve ziyaret sonrasında oldukça memnun kalan Genel Müdür İshak ÇİFTÇİ İl Müdürü Suat KENÇ ve Kuruluş idarecilerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ederek kuruluştan ayrıldı.

istanbul escort
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER