Hazarbaba BRM Müdürlüğünde Etkinlik Yapıldı

Hazarbaba BRM Müdürlüğünde Etkinlik Yapıldı

Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ile Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürlüğü ortaklaşa "MÜZİKLİ EĞLENCEYLE REHABİLİTASYON"Etkinliği Düzenledi.

DİĞER - 2018-01-05 22:41:08 Bu içerik 1272 kez okundu.

 

Düzenlenen Etkinliğe Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜLTÜRK,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ,İl Müdür Yrd. Selahattin BOZKURT,Sivrice İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdal AKDEMİR,Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Levent Sancar,Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Cevdet SAYDAM,Müdür Yardımcısı Yunus KILIÇ ile Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan sakinler,Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Korosu ve öğretmeleri,çalışanlar katıldılar...

Etkinlik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ'in açılış konuşmasının ardından Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmet Alanlarından oluşturulan Folklor Ekibinin sergilediği Elazığ Oyun Havaları gösterisiyle başladı.

Etkinlik Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan misafirlerin doğum günü pastasının Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜLTÜRK,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ tarafından kesilmesi ve bu ayda doğum günü olan sakinlere hediyelerinin verilmesi sonunda Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müzik Korosunun seslendirdiği türkülerle devam etti.

Türkülere oynayarak eşlik sakinler ve öğrenciler günün yorgunluğunu neşeli bir şekilde giderdiler.Etkinlik keyifli bir şekilde sona erdi.

 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER