Sivrice Haber Sitesi Yeni Yüzüyle Yeniden Hizmetinizde

Sivrice Haber Sitesi Yeni Yüzüyle Yeniden Hizmetinizde

Sivrice Haber Sitesi yeni yazılımıyla tekrar yayına başladı.

GÜNCEL - 2014-02-19 20:35:58 Bu içerik 3656 kez okundu.

Uzun yıllardır ilçemizi sanal alemde tanıtmaya çalışan,gurbette bulunan hemşerilerimizi sıladan haberdar eden,ilçemizin gelişmesine katkı sağlamaya çalışan ve ilçemizin ilk haber ve tanıtım sitesi olarak hizmet veren www.sivricehaber.com sitemizi yeniledik.

Sanal alemde yayına başladığından bu tarafa sizlerin desteği ile bu günlere gelen web sitemizi,sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve yeniliklere ayak uydurabilmek için yeniledik.

Yeni web sitemizde daha bol fotoğraf, video,daha rahat okunma imkanı, sosyal medyada haberlerin ve beğenilerinizin daha rahat paylaşımı, yazılım ve görsellik açısından daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ayrıca sitemizin haberleri ve köşe yazarlarımızın yazmış oldukları yazılar mümkün olduğu ölçüde tekrar hizmetinize sunulmaya çalışılacaktır.Ancak eski veri tabanımız ile yenilenen veri tabanımızın farklılığından dolayı sitemiz büyük bir olasılıkla sıfırlanmış olacaktır.

Hedefimiz daha iyi habercilik, tarafsızlık ilkeleri doğrultusunda ilçemizi tanıtmak,sıladan gurbetteki hemşerilerimize ulaşmak,onların özlemlerini bir nebze de olsa gidermeye çalışmak,İlçemiz insanlarının gözü kulağı olmaktır.Destek ve katkılarınızı bekler,yeni sitemizin hayırlara vesile olmasını dileriz.....

 

Yeni Sitemiz İlçemize Hayırlı Olsun...

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER