Avukat Veysel ESEN MHP'den Aday Adayı

Avukat Veysel ESEN MHP'den Aday Adayı

Sivrice'li Siyasiler Aday adaylıklarını açıklamaya devam ediyorlar.MHP MYK Üyesi hemşehrimiz Veysel ESEN aday adaylığını açıkladı.

SİYASET - 2015-03-08 10:45:36 Bu içerik 3822 kez okundu.

Milletçi Hareket Partisi, Ankara’da yapılan il başkanları toplantısının ardından Milletvekili aday adayı müracaatlarını kabul etmeye başladı. MHP İl Binası önünde miting havasında düzenlenen aday adayları tanıtımında ilk olarak MHP MYK üyesi Av. Veysel Esen kürsüye çıktı. Ülke ve Elazığ gündemine ilişkin değerlendirmeler yapan Esen, iktidar partisinin her seçimde Elazığlıları yeni vaatlerle kandırıp Ankara’ya gittiğini söyledi.

 

 

 Milletçi Hareket Partisi, Ankara’da yapılan il başkanları toplantısının ardından Milletvekili aday adayı müracaatlarını kabul etmeye başladı. MHP İl Binası önünde miting havasında düzenlenen aday adayları tanıtımında ilk olarak İl Başkanı Av.Abdulvahap Erdem konuşma yaptı.

Daha sonra Türkiye tarihi bir yol ayrımındadır diye MHP MYK üyesi Av. Veysel Esen 7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimleri için aday adayı olduğunu duyurdu.

Ülkenin mevcut durumu hakkında değerlendirmeler yaparak konuşmasını sürdüren Esen, hukuk ayaklar altında olduğunu belirtti ve açılım sürecinin sonuçlarına değindi.

Elazığ konusunda da değerlendirmeler yapan MHP aday adayı Veysel Esen, iktidar partisinin her seçimde Elazığlıları yeni vaatlerle kandırıp Ankara’ya gittiğini söyledi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER