Türk Kızılayı Elazığ Şubesinden Seminer

Türk Kızılayı Elazığ Şubesinden Seminer

Türk Kızılayı Elazığ Şubesi Başkanlığı Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulunda "Kızılay´ı Tanıma"semineri ve Minik Kalpleri Sevindirelim Oyuncak Projesi kapsamında okul öncesi öğrencilerine Oyuncak Yardımında Bulundu.

EĞİTİM - 2014-11-12 13:06:46 Bu içerik 2920 kez okundu.

Türk Kızılayı Elazığ Şubesi Başkanlığı Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulunda  "Kızılay´ı Tanıma"semineri ve Minik Kalpleri Sevindirelim Oyuncak Projesi kapsamında okul öncesi öğrencilerine Oyuncak Yardımında Bulundu.

Seminer ve tanıtımı Türk Kızılayı Elazığ Şube Müdürü Gökhan GÜLEÇ,KAYED Genel Başkanı Murat ÖZEKİCİ ve Uzman Abdulkadir TANIK tarafından Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulu Okulöncesi ve 1.2.3. ile 4.sınıf öğrencilerine verildi.

Türk Kızılayı hakkında bilgi verildikten sonra Kızılay konulu çizgi film Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulu öğrencilerine izlettirildi.

Minik Kalpleri Sevindirelim Oyuncak Projesi kapsamında Türk Kızılayı Elazığ Şube Gençlik Kolları, Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulunda okul öncesi öğrencilerine Oyuncak Yardımında Bulundu.

Getirilen oyuncaklar Okul Müdürü Cevdet SAYDAM ile Türk Kızılayı Elazığ Şube Müdürü Gökhan GÜLEÇ,KAYED Genel Başkanı Murat ÖZEKİCİ ve Uzman Abdulkadir TANIK tarafından Sivrice 75.Yıl İMKB İlkokulu okul öncesi öğrencilerine dağıtıldı.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER