Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Sivrice Kaymakamlığına Mustafa GÜL Atandı

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakam atamalarına ilişkin kararnamesi Resmi gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Sivrice Kaymakamlığına Mustafa GÜL Atandı
Sivrice Kaymakamlığına Mustafa GÜL Atandı Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 17314 kez okundu.
Advert

Elazığ’da da 4 mülki idare amirliğinde değişiklik yapıldı.

Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirilirken, Elazığ’da  1 vali yardımcısı ile 3 kaymakam atandı.

Kararnameye göre Elazığ Vali Yardımcılığına Muş  Varto Kaymakamı Erkan Kaçmaz atanırken, Elazığ Sivrice Kaymakamlığına Elazığ Vali Yardımcısı Mustafa Gül, Erzurum Köprüköy Kaymakamı Murat Öztürk, Elazığ  Kovancılar Kaymakamlığına Elazığ  Alacakaya Kaymakamlığına Balıkesir Balya Kaymakamı Fatih Topuz atandı.

 

Mustafa Gül Kimdir?

Mustafa Gul1982 yılında Kütahya’da doğdu. İlköğrenimini Kütahya’da, orta ve lise öğrenimini Antalya’da tamamladı. 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2005-2009 yılları arasında T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nda Hazine Kontrolörü olarak görev aldı. Daha sonra 96. Dönem Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine giriş yaptı. Bolu il stajının ardından Konya ilinde teftiş, Sakarya Akyazı ilçesinde refiklik ve Sakarya Karapürçek ile Bolu Mengen ilçelerinde vekâlet stajlarını tamamladı. İngiltere’de Portsmouth Üniversitesi’nde kamu yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 14.03.2012 tarihinde Karkamış  ilçesine Kaymakam olarak göreve başladı. Gül, 03.09.2014 Tarihli kararname ile Çaykara Kaymakamlığına atandı 2016 yılından beri Elazığ Vali Yardımcılığı görevini yürütürken çıkan son kararname ile Sivrice Kaymakamlığı görevine atandı.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKİK NEDİR?
KEKİK NEDİR?
Migren tedavi edilebilir bir hastalık
Migren tedavi edilebilir bir hastalık