Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Başkan YANILMAZ'ı ağırladı

Aile.Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ'ı konuk etti.

Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Başkan YANILMAZ'ı ağırladı
Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Başkan YANILMAZ'ı ağırladı Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 3708 kez okundu.
Advert

Elazığ ili Sivrice İlçesinde hizmet veren Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü bugün Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ'ı ağırladı.Kuruluşu ziyaret eden Başkan YANILMAZ'ı Kuruluş Müdürü Cevdet SAYDAM,Müdür yardımcıları Yunus KILIÇ,Şerif BURÇAK ile kuruluş çalışanları ve kuruluştan hizmet alan sakinler karşıladı.

Kuruluş Müdürü Cevdet SAYDAM Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ'a kuruluş ve yapılan çalışmalar ile kuruluşta hizmet alan sakinler hakkında bilgi verdi.Oldukça samimi ve sıcak bir ortamda geçen ziyarette kuruluş sakinleri Başkan YANILMAZ ile sohbet ettiler ve bol bol hatıra resmi çektirdiler.

 

Kuruluş Müdürü Cevdet SAYDAM Başkan YANILMAZ'a Kuruluş atölyelerinde kuruluştan hizmet alan sakinler trafından yapılan ürünlerden hediye etti.

Başkan YANILMAZ kurulış atölyelerini ve sakinler trafından yapılan çalışmaları inceledi.Ziyaret boyunca kurulış sakinleriyle sohbet etti onlarla Bocce oynadı.

Ziyaret sonunda belediye başkanıyla biraraya gelmenin mutluluğunu ve memnuniyetini yaşayan kuruluş sakinleri Elazığ Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ'ı alkışlarla uğurladılar...

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X