Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hüseyin YABANCI Vefat Etti

Sivrice Hüseyin Abisini Kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyor...

Hüseyin YABANCI Vefat Etti
Hüseyin YABANCI Vefat Etti Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 2770 kez okundu.
Advert

Sivrice'de kara kış gibi kara Şubat yaşanıyor...Şubat ayı içerisinde hakkın rahmetine kavuşanlara Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Eski başkanı,İl genel Meclisi Eski üyesi olarak hizmet veren Ülkücü Harekatın hizmetkarı Hüseyin YABANCI'da katıldı.....

Ertuğrul-Kürşat-Serhat ve Hayati YABANCI'nın babası,Faik ve Celal YABANCI'nın ağabeyi,ilçemizin sevilen şahsiyeti Hüseyin YABANCI uzun zamandır gördüğü tedaviye daha fazla cevap veremeyerek hakka yürüdü.

 

İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn. Ve inne ilâ Rabbinâ lemünkalibûne, Allahümmek’tübhü indeke fil muhsinîne vec’al kitâbehu fi illiyyîn. Vehlufhü fi ehlihi fil ğâbirine velâ tahrimnâ ecrehu velâ teftinnâ ba’dehu.

Türkçe Anlamı:

‘‘Biz Allah’tan gelmiş ve Allah’a gidiyoruz.. Ve biz ahirette yine O’na dönücüleriz. Allah’ım, onu (ölüyü) yüce huzurunda iyilerden yaz. Kitabı illiyyine koy. Arkada kalan çoluk çocuğuna halef ver, O’nun sevabından bizleri uzaklaştırma ve bundan sonra bizleri fitneye sokma. ”

 

Cenaze Çarşamba Günü öğlen namazı sonrası kılınacak cenaze namazını takibem Sivrice Asri Mezarlığında  toprağa verilecek.

 

 

 

Taziye Sivrice Merkez Cami Taziye Evinde kabul edillecek.


 

 

 

****Sivrice Haber Sitesi olarak Merhum Hüseyin YABANCI'ya Allah'tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.****

hüseyin yabancı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
OĞUZHAN AKARSU     2018-07-25 ALLAH RAHMET EYLESİN NUR İÇİNDE YATSIN.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKİK NEDİR?
KEKİK NEDİR?
Migren tedavi edilebilir bir hastalık
Migren tedavi edilebilir bir hastalık