Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hazarbaba BRM Müdürlüğünde Etkinlik Yapıldı

Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü ile Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürlüğü ortaklaşa "MÜZİKLİ EĞLENCEYLE REHABİLİTASYON"Etkinliği Düzenledi.

Hazarbaba BRM Müdürlüğünde Etkinlik Yapıldı
Hazarbaba BRM Müdürlüğünde Etkinlik Yapıldı Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 1989 kez okundu.
Advert

 

Düzenlenen Etkinliğe Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜLTÜRK,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ,İl Müdür Yrd. Selahattin BOZKURT,Sivrice İlçe Milli Eğitim Müdürü Özdal AKDEMİR,Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Levent Sancar,Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Cevdet SAYDAM,Müdür Yardımcısı Yunus KILIÇ ile Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan sakinler,Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Korosu ve öğretmeleri,çalışanlar katıldılar...

Etkinlik Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ'in açılış konuşmasının ardından Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmet Alanlarından oluşturulan Folklor Ekibinin sergilediği Elazığ Oyun Havaları gösterisiyle başladı.

Etkinlik Hazarbaba Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde hizmet alan misafirlerin doğum günü pastasının Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜLTÜRK,Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat KENÇ tarafından kesilmesi ve bu ayda doğum günü olan sakinlere hediyelerinin verilmesi sonunda Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müzik Korosunun seslendirdiği türkülerle devam etti.

Türkülere oynayarak eşlik sakinler ve öğrenciler günün yorgunluğunu neşeli bir şekilde giderdiler.Etkinlik keyifli bir şekilde sona erdi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKİK NEDİR?
KEKİK NEDİR?
Migren tedavi edilebilir bir hastalık
Migren tedavi edilebilir bir hastalık