Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Elazığ Belediyesine 3 Ödül.

Golden City Awards (Altın kentler yarışıyor) proje yarışmamasına 5 dalda katılan Elazığ Belediyesi 3 ayrı dalda 1.lik ödülüne layık görüldü.

Elazığ Belediyesine 3 Ödül.
Elazığ Belediyesine 3 Ödül. Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 4435 kez okundu.
Advert

 

 

Türkiye'de ilk kez düzenlenen ve İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen 'Golden City Awards 2016' Ödülleri sahiplerini buldu.

Golden City Awars, Altın kentler yarisiyor,proje yarismasina  5 dalda katılan Elazığ Belediyesi proje     Yarismasinda 3 ayrı dalda 1.lik ödülüne layık görüldü.

 

 

 

 

1.lik ödülü aldığı projeler:

 

1-En Iyi toplu yasam alanı; Kültür Park.

 


2-En iyi Sosyal Sorumluluk projesi:Hayır Çarşısı 

 


3-En iyi sağlık projesi :Sokak Hayvanlari Hastanesi.

 

 

 

 

Elazığ Belediyesi adına ödülleri Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ'ın yurt dışı programı nedeniyle yerine Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut VARDI ile Belediye Yazı İleri Müdürü Mehmet Emin ENEZ aldılar..

 

Dünya şehircilik ve kentsel tasarım projeleri alanında en profesyonel Yarışması olan 'Golden City Awards 2016' İstanbul'da gerçekleşti. Türkiye'de bugüne kadar düzenlenen tüm yarışmalardan tamamen farklı içerik ve etkinliklerle dolu olan yarışmanın ödül törenin ardından kazanan şehirde yıl boyu sürecek olan sempozyum, festival, konser, forum, toplantı gibi pek çok alanda farkındalık oluşturacak organizasyonlar yapılacak.

BÜYÜK ORGANİZASYONA ULUSLARARASI İŞ BİRLİĞİ
İngiltere’nin önde gelen uluslararası strateji ve danışmanlık firması olan EurasiaStrategies LTD, Golden City Awards projesine desteğini açıklayarak şehirlerin uluslararası alanda markalaşmasını teşvik eden bu yarışmanın ülkemizin ve şehirlerimizin tanıtımı ve gelişmesi açısından oldukça önemli olduğunu belirterek, organizatör firma olan İntermedia LTD. ile iş birlikteliği anlaşması imzaladı. Londra merkezli EurasiaStrategies LTD aynı zamanda Türkiye'nin de aralarında olduğu pek çok ülkede Akıllı Şehirler Zirvesi’ni düzenleyen kurum olarak da tanınıyor.

Törenin açılış konuşmasını yapan Golden City Awards Platformu Başkanı Cenap Tuncer, ''Golden City Awards Şehirlerin pek çok kategoride projelerle yarıştığı aynı zamanda yaşam alanlarımız olan kentlere ruh ve rahat veren, toplumun yaşamına günlük değer katan, yaşam kalitesini arttıran, çevre duyarlılığı olan, geçmişi barındırırken geleceği planlayan, tüm bu alanlarda başarılı bulunan çağdaş şehircilik projelerinin ödüllendirildiği ve farkındalık barındıran en önemli sayın marka yarışmadır. Ülkemizde kentsel dönüşümün yoğun gündemde olduğu bir dönemde yaptığımız bu organizasyon farkındalık ve teşvik etme açısından oldukça anlamlı ve önemlidir. Her yıl Altın kent platformu tarafından geleneksel olarak tekrarlanacak olan yarışma dünyanın farklı kentlerinde sempozyumlarla desteklenerek ödül kazanan projelerin başarı hikayeleri anlatılacak. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz bu yarışmada projeleriyle katılan tüm yarışmacılara şimdiden başarılar diliyor. Bu organizasyonda emeği geçen her kesi kutluyorum'' dedi.

 

 

 

 

Kaynak:Zülküf KARABULUT

Golden City Awards Altın Kentler Yarışıyor Elazığ Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKİK NEDİR?
KEKİK NEDİR?
Migren tedavi edilebilir bir hastalık
Migren tedavi edilebilir bir hastalık