Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hasan KARABULUT Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı

Sivrice Belediyesi Eski Başkanlarından Hasan KARABULUT AK Parti Milletvekilliği için Aday adaylığını açıkladı.

Hasan KARABULUT Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı
Hasan KARABULUT Milletvekilliği Aday Adaylığını Açıkladı Muhammed Kerem SAYDAM
Bu içerik 4201 kez okundu.
Advert

Sivrice Belediyesi Eski Başkanlarından Hasan KARABULUT AK Parti Milletvekilliği için aday adaylığını açıkladı.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığına çok kalabalık destekleyenleriyle birlikte gelen Hasan KARABULUT resmi müraacatını yaptı.

Sivrice eski belediye başkanı Hasan Karabulut, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti'den Elazığ milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Karabulut, AK Parti il başkanlığına giderek resmi başvurusunu yaptı. Karabulut, burada yaptığı açıklamada, Yeni Türkiye'nin yeni meclisinin 7 Haziran'da yeniden teşekkül edeceğini belirterek: "Bu yeni meclis yeni Türkiye'nin çiçeği burnunda başbakanımızın ve büyük usta sayın cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'nin yeni temellerini atacaklardır. Bu açıdan bu seçimi çok önemsiyoruz. Elbetteki yeni Türkiye dediğimiz zaman 2002'den buyana bu hükümetin yapmış olduğu icraatlar bunların teminatı olduğu için, daha iyiye daha güzele götüreceğinden hiçbir şüphemiz olmadığından dolayı diyoruz ki yeni Türkiye, yeni işlemler ve Türkiye'nin daha iyi bir yere gelmesi meselesidir.Biz Türkiye sevdalısıyız. Türkiye'nin meseleleriyle bu kadar uğraşan başbakınımızın ve cumhurbaşkanımızın önünü açmamız lazım. Allah'ın izni ile bu meclis 400 kişi ile gidecektir." dedi. Tecrübeli bir siyasetçi ve ticaret adamı olarak Elazığ'ın bütün sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bildiğini ifade eden Karabulut: "Elbetteki Türkiye bizim sevdamızdır. Elazığ'da Türkiye'nin içinde bir parça. Biz Elazığlıyız: Elazığ milletvekili seçileceğiz. O bakımdan Elazığ'ı çok sevdiğimizden dolayı Elazığın meselelerini önemsiyorum. Gidecek olan milletvekilimiz de Elazığ'ın meselelerinin üstesinden gelmesi bakımından Elazığımız için de bu seçimin çok büyük önemi var. Eğer Rabbim nasip eder seçilirsem, Elazığ'ın sorunlarını bir bir halledeğime inanmanızı istiyorum. Elazığ'ın sorunlarını çok iyi biliyorum. Benim gerek memuriyet, gerek ticaret, gerek siyaset hayatım Elazığ'da geçti. Vatandaşın sorunlarıyla ilgilenmekle geçti. O bakımdan Elazığ'ın sorunlarını çok iyi biliyorum. Elazığ'ın en büyük sorunlarının başında işsizlik geliyor: O bakımdan işsizliği çok önemsiyorum. İşsizliğin olduğu yerde açlık, fukaralık vardır. İşsizliğin olduğu yerde insanlar mutsuz olurlar. Biz bilgi ve tecrübelerimizle öncelikle Elazığ'daki işsizlik sorununa çare olmaya çalışacağım" dedi. 

Hasan KARABULUT"1994-1999 ve 2004-2009 yıllarında Sivrice Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundu.Görev yaptığı süre içerisinde ilçeye;kanalizasyon,yolların parke ile kaplatılması,araç-gereç,iş istihdamı,Özel tren seferleri,Hazar Şiir Akşamları,Kayak Merkezi ,Kuzey çevre yolu gibi bir çok yatırım ve  hizmette bulunmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEKİK NEDİR?
KEKİK NEDİR?
Migren tedavi edilebilir bir hastalık
Migren tedavi edilebilir bir hastalık